Bezpieczne sposoby na piękną sylwetkę

Doskonała figura to marzenie każdej kobiety. Jeżeli nasze kształty z różnych powodów odbiegają od ideału, pomóc może nam aktywność fizyczna, zmiana diety, a także… bielizna!

Mocno wyszczuplająca dieta – zachowaj ostrożność

To, co jemy, w dużym stopniu wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego też należy podchodzić z rozwagą do metod odchudzania opartych o ograniczanie spożycia kalorii. Szybko i mocno wyszczuplająca dieta może skończyć się niedoborami witamin i minerałów oraz efektem jojo. Rygorystyczne, dwutygodniowe jadłospisy z większym prawdopodobieństwem przyczynią się do rozregulowania organizmu niż do trwałego zrzucenia wagi. Może okazać się wówczas, że zakupiona mniejsza bielizna nie przyda nam się zbyt długo.

Modelująca sylwetkę aktywność fizyczna

Istnieją różne sposoby na to, aby erotyczna bielizna mogła prezentować się na naszym ciele równie efektownie, jak na zdjęciach z katalogu. Jednym z nich jest uprawianie określonych ćwiczeń fizycznych. Częste używanie niektórych partii mięśni, może spowodować zredukowanie tkanki tłuszczowej w danych okolicach, lecz nie tylko!  Może sprawić także, że miejsca takie jak pośladki powiększą swoją objętość, przez co bielizna i obcisłe ubrania będą wyglądały na niej bardzo seksownie. Stosuje się w tym celu proste ćwiczenia  polegające na aktywowaniu mięśni pośladków poprzez wymachy nóg. Aerobiczna Szóstka Veidera to zaś skuteczna metoda, mocno wyszczuplająca brzuch i talię.

Bielizna modelująca sylwetkę

Kolejną metodą na piękną figurę jest coraz bardziej popularna – bielizna wyszczuplająca. Mocno wystające wałeczki i fałdy staną się dzięki niej niewidoczne, rozchodząc się równomiernie po ciele. Bielizna modelująca sylwetkę jest zaprojektowana w taki sposób, aby nie tylko wygładzić, lecz także nadać naszemu ciału określone kształty. Stosuje ją wiele kobiet, także i tych dbających o linię na inne sposoby. Bielizna korygująca to doskonałe rozwiązanie, zarówno dla tych, którzy chcą delikatnie wymodelować pupę, jak i dla kobiet potrzebujących pomocy w dojściu do formy po ciąży.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *