Jak odzyskać figurę sprzed ciąży?

Ciąża to okres, podczas którego kobiece ciało zmienia się najszybciej. Przybywa kilogramów, a macica rozrasta się kilkukrotnie. Nic dziwnego, że skóra nie nadąża za tymi procesami, a także za następstwami samego porodu.

Czy osoby znane stosują majtki wyszczuplające brzuch?

Wysokie wymagania kobiet względem własnej figury rodzą się często pod wpływem mediów. Obraz świeżo upieczonej matki – celebrytki odbiega od tego, do czego przyzwyczaiła nas rzeczywistość. Osoby z pierwszych stron gazet stosują przeróżne metody, aby szybko powrócić do formy. Wiele z nich np. majtki wyszczuplające brzuch, jest dostępnych od ręki. W dodatku ceny takich produktów nie są wysokie.

Czy warto stosować majtki mające wysoki stan, wyszczuplające brzuch?

  • Regeneracja ciała

W okresie połogu można stosować maści regenerujące i nawilżające skórę brzucha. W tym czasie organy wewnętrzne i zewnętrzne powinny otrzymać od nas delikatną pomoc w obkurczaniu się. Przydatne będą majtki mające wysoki stanwyszczuplające brzuch. Bielizna taka nie powoduje nadmiernego ucisku, lecz odpowiednio podtrzymuje ciało. Dla dobrych efektów powinno się nosić ją regularnie. Niedługo po porodzie wskazane jest także wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Niestety ryzyko nietrzymania moczu po dużej ciąży jest wysokie, dlatego niektórzy fizjoterapeuci zalecają rozpoczęcie ich już kilka godzin po porodzie. Ćwiczenia te wykonuje się w pozycji leżącej. Nie wymuszają one dużego wysiłku, a mogą znacznie przyczynić się do regeneracji mięśni, a także spadku wagi. Podobnie jak majtki wyszczuplające brzuch, ćwiczenia należy stosować regularnie.

  • Figura i samopoczucie

Poza umożliwieniem sprawnego obkurczania, majtki wyszczuplające brzuch zwiększą komfort i samopoczucie podczas codziennego funkcjonowania. Ciało prezentuje się w nich zgrabniej, co zachęca do szybszego porzucenia ciążowej garderoby. Wysokie figi świetnie modelują talię i pośladki, podkreślając przy tym krągłość bioder. Niektóre modelujące majtki mają bardzo wysoki stan. Wyszczuplające brzuch pasmo sięgać może aż pod biustonosz, zapewniając przy tym korekcję sporej części tułowia. Do wyboru jest także bielizna lekko przedłużona, której zadaniem jest wyszczuplenie dolnej partii brzucha.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *