Jaki masz rozmiar stanika?

Biustonosze pochodzące od różnych producentów mogą różnić się nie tylko rozmiarówką, ale także kształtem. Pierwszym krokiem do wypracowania sobie metody dobierania odpowiedniego stanika – są pomiary. Gdy wiemy już, ile centymetrów mamy w obwodzie klatki piersiowej, możemy skupić się na fasonie. Kształt i głębokość miseczki, miejsce przyszycia ramiączek – wszystko to ma znaczenie dla ostatecznego efektu.

Rozmiar stanika C, czy D?

Zanim udasz się na zakupy bielizny, wykonaj koniecznie dwa szybkie pomiary. Za pomocą miary, sprawdź najpierw swój obwód tuż pod biustem. Następnym krokiem jest zmierzenie obwodu wraz z biustem, możliwie w najszerszym jego miejscu. Wyniki te należy dopasować do tabeli przyporządkowującej obwody do wymiarów stanika.

Chcąc zakupić bieliznę dla dziewczyn przez internet, warto sprawdzić informacje o tym, czy produkty danej firmy nie są w praktyce nieco większe lub mniejsze od standardu. Można także przejrzeć indywidualną tabelę rozmiarów danej marki, jeśli takowa została udostępniona. W przypadku, gdy obwód klatki piersiowej nieco się różni, nie ma powodu do niepokoju. Każdy stanik posiada kilka zapięć, tak aby móc dostosować go precyzyjnie do potrzeb. Inaczej wygląda sytuacja w kwestii wielkości miseczek. Nabywając np. rozmiar stanika C, nie będziemy w stanie nim manipulować tak, aby przylegał do nieco mniejszego biustu.

Dobrze dobrana bielizna

Dla dziewczyn,dopasowanie bielizny ma duże znaczenie; chodzi tu o komfort noszenia bielizny i o wrażenia estetyczne. Dobrze prezentujący się biust to w 9/10 przypadków zasługa właściwie dobranego do figury stanika. W celu lepszego rozpoznania potrzeb można spojrzeć na swoją figurę w lustrze i zastanowić, jaki efekt chcemy osiągnąć. Bielizna dla dziewczyn może pomóc nam wypełnić niektóre obszary ciała, a inne spłaszczyć. Najlepiej jeśli mamy możliwość przetestowania kilku podstawowych krojów staników i majtek, aby określić swój punkt wyjściowy w poszukiwaniach. Dobrze jeśli zaczniemy je od produktów posiadających pozytywne opinie klientek, ponieważ bardzo tania bielizna może okazać się niemiarodajna.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *