Smukła talia z bielizną korygującą

Modelowanie sylwetki jest dziś prostsze niż kiedykolwiek. Dostępne stają się produkty, dzięki którym możemy poczuć się lepiej na co dzień, bez stosowania rygorystycznych diet.

Bielizna wyszczuplająca brzuch

Gdy ciało nabiera dodatkowych kilogramów, spod bielizny zaczynają wydostawać się fałdki. Niestety nie w każdym przypadku da się je zakamuflować ubraniem. Istnieje na szczęście szybki, prosty i wygodny sposób na poskromienie takich niedoskonałości, a mianowicie – bielizna wyszczuplająca. Brzuch to jeden z obszarów naszego ciała, którego często dotyczy problem gromadzenia się fałd. Dzięki zaprojektowanym specjalnie do tego celu figom możemy łatwo wygładzić i wymodelować kształt sylwetki. Majtki wyszczuplające brzuch o wysokim stanie, dochodzącym pod biustonosz to produkt, który nada odpowiedni kształt tułowiu i pośladkom. W bieliźnie o takim kroju możemy poczuć się swobodnie, wiedząc, że wszystko jest pod kontrolą. Jeśli zależy nam na wygładzeniu jedynie dolnych partii brzucha, wystarczą majtki wyszczuplające z lekko podwyższonym stanem (kończące się w okolicy pępka lub tuż pod żebrami).

Swoboda noszenia

Bielizna wyszczuplająca brzuch i inne części ciała, jest szczególnie przydatna podczas spotkań okolicznościowych. Wtedy często sięgamy do szafy po dawno nienoszone sukienki, które nie zawsze idealnie pasują do aktualnej figury. Zwłaszcza przylegające do ciała kreacje, wymagają dobrze wymodelowanej sylwetki. Majtki wyszczuplające brzuch, to idealna propozycja, która w przeciwieństwie do gorsetów, nie powoduje dyskomfortu. Dobrze wykonana bielizna korygująca jest bardzo wygodna i nie krępuje ruchów.

Znakomity sklep z bielizną modelującą

W sklepach takich jak By Ann znajdziemy szeroki wybór bielizny zaprojektowanej tak, aby modelować sylwetki. Znajdują się tu np. majtki wyszczuplające brzuch w różnych kolorach. Odcienie beżu, bieli i czerni pozwolą dopasować figi do każdej kreacji. Bielizna ta jest wykonana z materiałów takich jak poliamid i elastan, dzięki czemu jest elastyczna i doskonale koryguje kształty. Majtki i rajstopy z By Ann są miłe w dotyku.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *